MB Kvantuma įkurta 2017 metais Šilalėje.

Pagrindinė veikla – įvairių medžiagų pjaustymas ir graviravimas lazeriu. Dirbame su aukštos kokybės vieninteliu Lietuvoje Laser Pro, X500 III, įtin galingu 130w lazeriu, medieną be šakų galime pjauti iki 2-4cm storio, fanerą iki 1,5cm storio. Lazerio darbinis plotas 1,3m x 0,91m. Todėl galime išpjauti ir išgraviruoti nuo mažiausio iki itin didelio užsakymo. Yra galimybė pjauti ar graviruoti ir mažus daiktus ir net 1,3m pločio plokštes, lentas, graviruoti duris, metalines plokštes ir kitus didelius daiktus.

Atliekame įvairius reklamos, dizaino bei kitų sričių užsakymus. Graviruojame ir pjaustome įvairias medžiagas. Atliekame ir didmeninius užsakymus ir pavienius, todėl pas mus, bet kokia Jūsų idėja gali tapti ilgaamže ir vienetine dovana sau, artimam ar pasididžiavimu jūsų įmonei.

Naudojame tik kokybiškas medžiagas. Siūlome aukštą kokybę už mažiausią kainą. Esame kupini įvairiausių idėjų, todėl visada rasime sprendimą būtent Jums.

Lazerinis pjovimas – tai pjovimas lazerio spinduliu. Pjauname sudėtingiausius ornamentus, šablonus, trafaretus, figūras, raides, logotipus ir kitus eskizus sukurtus kompiuterinėmis programomis. Esant specifiniam užsakymui galime patys paruošti failą iš paveikslėlio ar nuotraukos. Pjovimui ir graviravimui naudojamos šios medžiagos: Organinis stiklas, medis, fanera, kartonas, popierius, oda, įvairūs audiniai, specialūs plastikai.

Lazerinis graviravimas – tai medžiagos struktūrinių savybių formavimas veikiant lazerio spinduliu. Svarbiausi graviravimo lazeriu privalumai – platus įvairių medžiagų panaudojimas, sukurtų atvaizdų kokybė ir ilgaamžiškumas. Galime išgraviruoti bet kokius paveikslėlius, nuotraukas, užrašus, logotipus ir kt.